| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| Bpost | op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
24 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| BOSS - VROUWEN | |
| MEISJES/TANGA | |
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 14,94 € per stuk (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 44,79 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 175 cm lang, weegt 51 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Duitsland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547247020 |
Op zoek naar kwaliteitsvol en comfortabel ondergoed? Deze slips van het wereldberoemde merk Hugo zijn echt iets voor jou!
Hugo damesslips zijn ideaal voor vrouwen die houden van comfort bij elke vrijetijdsbesteding en dagelijks gebruik. Dankzij het gebruikte materiaal voel je je de hele dag in katoen. We raden aan om een bh bij de slip te kopen, want de hele set ziet er absoluut goddelijk uit! :)
Alle informatie is te vinden in de productinformatie.
| Model | is 175 cm lang, weegt 51 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Duitsland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547247020 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen