| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| Bpost | op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
43 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| GINA - VROUWEN | |||
| SLIP / STRING | |||
| MAAT | GETAGD MET | TAILLEOMTREK (CM) | ZADELOMTREK (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 9,19 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 160 cm lang, weegt 47 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | bamboe viscose |
| Opstelling | 70% bamboe-viscose, 22% polyamide, 8% elastaan |
| Rubber | Naadloos |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787237710 |
Zeer mooie en comfortabele string. Dit materiaal is niet alleen zeer ademend en comfortabel, maar past ook perfect om het lichaam. De kwaliteit van dit product staat op een zeer hoog niveau, maar toch probeert de prijzen betaalbaar te houden en de producten voor iedereen beschikbaar te hebben. Gebaseerd op populariteit en onze persoonlijke ervaring, kunnen we deze damesstring aanbevelen aan alle vrouwen die op zoek zijn naar comfortabele, kwalitatieve en lingerie voor elke dag.
| Model | is 160 cm lang, weegt 47 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | bamboe viscose |
| Opstelling | 70% bamboe-viscose, 22% polyamide, 8% elastaan |
| Rubber | Naadloos |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787237710 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen