| Leversnelheid: | overmorgen 16.4. met jou |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| Bpost | overmorgen 16.4. met jou |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nieuw product
374 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| FINE WOMAN - VROUWEN | ||
| TANGA | ||
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-80 | 29 |
| L | 81-91 | 31 |
| XL | 92-102 | 33 |
✅ 2,15 € per stuk (met code: GIGA) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 10,72 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 175 cm lang, weegt 51 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 78% katoen, 12% polyamide, 10% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013814430462 |
| Model | is 175 cm lang, weegt 51 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 78% katoen, 12% polyamide, 10% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013814430462 |
537 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Dames string
we zijn tevreden
Tsjechië
damesstring
Heel mooi, een aanrader.
Tsjechië
Ik raad aan
De slips zitten erg comfortabel, ze passen mooi volgens het schema. Ik raad
Tsjechië
5PACK damesstring Gianvaglia multicolour (820-5)
Mijn favoriete kleurencombinatie. De afwerkingskwaliteit is geweldig. Ik kan het aanbevelen.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen