| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| Bpost | op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
29 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| BOSS - VROUWEN | |
| MEISJES/TANGA | |
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 14,94 € per stuk (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 44,79 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 175 cm lang, weegt 51 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Duitsland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063549767502 |
Damesstrings HUGO combineren een strak modern design met een focus op comfort.Ze zijn ontworpen voor vrouwen die er stijlvol uit willen zien en zich tegelijkertijd comfortabel willen voelen gedurende de hele dag – of het nu op het werk is, tijdens het reizen of thuis.Dankzij de ingeweven elastische band met het HUGO-logo voelen de strings premium aan en blijven ze goed op hun plaats zitten.
De HUGO-strings zijn gemaakt van zachte en ademende katoen met een vleugje elastaan.Dit materiaal combineert de aangename aanraking van natuurlijke stof met het vermogen om zich aan te passen aan de lichaamsvorm zonder bewegingsbeperking.Daardoor passen de strings perfect, behouden hun vorm en blijven comfortabel zelfs na een hele dag dragen.
Elegant design in strakke lijnen wordt aangevuld met een opvallende ingeweven elastische band in de taille met het merklogo, wat de strings een moderne sportieve uitstraling geeft.De snit flatteert het figuur, benadrukt mooi je achterwerk en zorgt voor maximaal comfort zelfs onder nauwsluitende kleding – zonder zichtbare randen en storende naden.
HUGO maakt deel uit van een wereldberoemd modemerk dat zich richt op moderne stijl, kwaliteit en originaliteit.Het ondergoed van dit merk combineert functionaliteit met een sterke modieuze uitstraling – en dat maakt het een populaire keuze voor vrouwen en mannen die meer willen dan alleen gewoon ondergoed.
Om ervoor te zorgen dat je strings hun uiterlijk en kwaliteit zo lang mogelijk behouden, raden we aan:
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Model | is 175 cm lang, weegt 51 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Duitsland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063549767502 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen