| Leversnelheid: | overmorgen 16.4. met jou |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| Bpost | overmorgen 16.4. met jou |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nieuw product
45 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| VOXX | |
| AANBIEDINGEN | |
| MAAT | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,50 € per paar (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 10,49 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Materiaal | katoen |
|---|---|
| Opstelling | 75% katoen, 10 % polyamide, 10% polypropyleen, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | Enkel |
| Temperatuurklasse | A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
Geniet van maximaal comfort en stijl met de enkelsokken VoXX.De ideale keuze voor dagelijks gebruik, sportieve activiteiten en warme dagen wanneer je je gewoon comfortabel wilt voelen.Deze sokken combineren een hoog katoengehalte, een praktische snit en hoogwaardige Belgische productie.
De sokken zijn gemaakt van een mix van katoen en synthetische vezels, wat zorgt voor zachtheid, ademend vermogen en comfort de hele dag door.Dankzij elastaan zijn de VoXX sokken elastisch en passen ze goed aan je voet.Tegelijkertijd zijn ze voldoende duurzaam om intensieve activiteiten en vaak wassen te weerstaan.
De enkelsnit is ideaal voor lage schoenen, zoals sneakers of zomerschoenen.Universele kleuren zullen alle liefhebbers van klassiekers aanspreken en je kunt de sokken gemakkelijk combineren met elke outfit.De VoXX sokken zijn ideaal voor dagelijks gebruik en voor intensieve sportactiviteiten, waarbij je hun elasticiteit en betrouwbare vochtregulatie zult waarderen.
Om ervoor te zorgen dat je nieuwe favoriete sokken lang meegaan, raden we aan deze onderhoudstips te volgen.
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Materiaal | katoen |
|---|---|
| Opstelling | 75% katoen, 10 % polyamide, 10% polypropyleen, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | Enkel |
| Temperatuurklasse | A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
1 695 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
3PACK sokken VoXX
Perfecte pasvorm, geweldig materiaal.
Voert zweet uitstekend af.
Tsjechië
VoXx Super
Mooi materiaal, draagt goed, zelfs als de voeten opzwellen. Ik raad aan
Tsjechië
VoXx Super
Mooi materiaal, draagt goed, zelfs als de voeten opzwellen. Ik raad aan
Tsjechië
Iveta
erg mooi, mooi materiaal, handige hoogte van de sokken
Tsjechië
3PACK sokken VoXX wit
Ik heb eindelijk de absoluut perfecte maat sokken, ik raad ze iedereen aan die niet geïnteresseerd is in mega grote "kniekousen" tot halverwege de kuit of mini enkelsokken ????
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen