| Leversnelheid: | op vrijdag 17.4. met jou |
| op vrijdag 17.4. met jou | |
| op vrijdag 17.4. met jou | |
| Bpost | op vrijdag 17.4. met jou |
Nieuw product
0 Item ks
Dit product is niet langer op voorraad
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| STYX - MANNEN | ||
| SHIRTS | ||
| MAAT | TAILLEOMTREK (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,49 €
10,49 €
met code: MEGA
|
|
|
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 10,49 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 100% katoen |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008071685 |
Zoek je boxershorts die comfort, originaliteit en hoogwaardige afwerking combineren?Heren Boxershorts Styx met een ingebreide sportelastiek zijn precies wat je nodig hebt!Comfortabel materiaal biedt maximaal comfort voor dagelijks gebruik en hun originele patronen garanderen je een stijl die niet iedereen heeft.Bovendien is het een Belgisch product, dat kwaliteit en precieze afwerking garandeert.
Styx Boxershorts zijn gemaakt van 100% katoen, wat betekent dat ze ademend, licht en aangenaam aanvoelend zijn.Katoen zorgt voor een uitstekende luchtcirculatie, zodat je je fris voelt, zelfs na een hele dag dragen.Dit natuurlijke materiaal is ook duurzaam en vriendelijk voor de huid, wat je zult waarderen zowel bij dagelijks gebruik als bij ontspanning thuis.
Dankzij de lossere pasvorm bieden de boxershorts je maximale bewegingsvrijheid, wat je zult waarderen niet alleen tijdens een gewone dag, maar ook bij sportieve activiteiten.De ingebreide sportelastiek zorgt ervoor dat de boxershorts perfect op hun plaats blijven zitten en nergens knellen.Heldere kleuren en unieke patronen maken van deze boxershorts een uniek stuk dat wat originaliteit en plezier aan je garderobe toevoegt.
Styx ondergoed is vooral geliefd bij degenen voor wie persoonlijkheid belangrijk is.Styx boxershorts zijn kleurrijk en een instant opkikker voor je humeur en zelfvertrouwen.Daarnaast kun je ook rekenen op eersteklas materialen en afwerking.Kleurrijke heren boxershorts van Styx zijn ook een geweldige keuze als cadeau, want je kunt er gewoon niet mee de mist in gaan.Bovendien zijn ze volledig in België genaaid.
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 100% katoen |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008071685 |
405 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Hoge kwaliteit, echt hilarisch
Mooi militair patroon, het is origineel
Tsjechië
past mooi
past mooi
Tsjechië
Nee.
hoogwaardig ontwerp, aangenaam materiaal, ik heb alleen de beste ervaring met dit product
Tsjechië
Kwaliteit
hoogwaardig materiaal
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen