| Leversnelheid: | overmorgen 16.4. met jou |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| Bpost | overmorgen 16.4. met jou |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nieuw product
176 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| LEE COOPER - MANNEN | |
| HERENSOKKEN | |
| MAAT | TAILLEOMTREK |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 3,29 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | 100% katoen |
| Rubber | Klassiek |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Ja |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111162314 |
Geniet van maximaal comfort met de heren boxershorts van Lee Cooper, die klassieke stijl combineren met modern design.Dankzij het aangename materiaal zijn ze ongelooflijk zacht aanvoelend, ademend en passen ze perfect bij jouw levensstijl.Ze zijn ideaal voor een gewone werkdag, een uitstapje, maar ook voor thuis relaxen.
De boxershorts zijn gemaakt van 100% katoen, wat niet alleen zachtheid betekent, maar ook uitstekende ademend vermogen en natuurlijke vochtabsorptie.Katoen is de ideale keuze voor dagelijks gebruik, het is geschikt zelfs voor zeer gevoelige huid.Dankzij de duurzaamheid van het materiaal kunnen de boxershorts bovendien vaak gewassen worden zonder hun kwaliteit te verliezen.
De boxershorts van Lee Cooper bieden je maximale bewegingsvrijheid en voldoende ruimte voor comfort gedurende de hele dag.De comfortabele elastiek in de taille past zich aan jouw lichaam aan zonder onaangenaam te knellen.Modern design zorgt ervoor dat de boxershorts niet alleen comfortabel, maar ook stijlvol zijn en een favoriet stuk in jouw garderobe worden.
Het Britse merk Lee Cooper is wereldwijd bekend en heeft een zeer breed portfolio.In het assortiment van ondergoed vinden zowel mannen als vrouwen hun gading, zowel liefhebbers van minimalisme als degenen die patronen en opvallendere kleuren op kleding prefereren.Het merk Lee Cooper hecht veel waarde aan kwaliteit, zodat je kunt vertrouwen op vakmanschap en de beste materialen die je zullen verwennen.
Om ervoor te zorgen dat jouw favoriete boxershorts lang meegaan, raden we aan de volgende instructies te volgen.
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef jouw favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | 100% katoen |
| Rubber | Klassiek |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Ja |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111162314 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen