| Leversnelheid: | op woensdag 22.4. met jou |
| op woensdag 22.4. met jou | |
| op woensdag 22.4. met jou | |
| Bpost | op woensdag 22.4. met jou |
Nieuw product
0 Item ks
Dit product is niet langer op voorraad
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| STYX - MANNEN | ||
| BOXERSHORTS / SLIPS | ||
| MAAT | TAILLEOMTREK (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
15,99 €
11,49 €
6,89 €
met code: MEGA
|
| Sla 4,50 € |
|
|
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 6,89 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen, modaal |
| Opstelling | 47% katoen, 47 % modaal, 6% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975892 |
Geniet van comfort dat de hele dag meegaat met de herenboxers van Styx in klassieke kleuren.Deze herenboxers met kortere pijpen en sportieve tailleband zijn de ideale keuze voor dagelijks gebruik en uitzonderlijke sportprestaties.Bovendien kun je rekenen op traditionele Tsjechische kwaliteit die je nooit in de steek laat.
De boxers zijn gemaakt van een premium mix van katoen en synthetische vezels.Katoen is ademend en zacht voor de huid, terwijl modal het materiaal een zijdezachte zachtheid en slijtvastheid geeft.Dankzij elastaan passen de boxers zich aan jouw lichaam aan en bieden ze volledige bewegingsvrijheid zonder enige beperking.Deze materiaalcombinatie zorgt voor de perfecte balans tussen comfort, functionaliteit en duurzaamheid.
De Styx boxers hebben kortere pijpen die niet oprollen en bieden je maximale bewegingsvrijheid.Sportieve tailleband met Styx-logo blijft goed op zijn plaats, knelt niet en geeft de boxers een moderne uitstraling.De klassieke kleuren voegen tijdloze elegantie en een unieke stijl toe aan je garderobe.
Het Tsjechische merk Styx is vooral bekend bij klanten vanwege zijn boxershorts met unieke patronen in opvallende kleuren.De belangrijkste reden voor de populariteit van dit merk zijn echter de aangename materialen en geweldige pasvormen.Styx behoort tot onze eigen merken en we staan garant voor de kwaliteit van de producten.
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen, modaal |
| Opstelling | 47% katoen, 47 % modaal, 6% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975892 |
40 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Pro:
Kwaliteit vakmanschap
Tsjechië
Bombshell
En het draagt nog steeds goed :P
Tsjechië
besties
Ik heb er twee thuis en ze zijn echt cool
Tsjechië
Pěkný kousek
jako fakt
Tsjechië
Tsjechische kwaliteit
Styxen zijn gewoon de beste!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen