| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| Bpost | op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
256 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| BAMBOE BOXERSHORTS | ||
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 8,80 € per stuk (met code: ALFA) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 26,39 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | bamboe |
| Opstelling | 82 % bamboeviscose, 12% polyamide, 6% elastaan |
| Rubber | Naadloos |
| Sokken | langer |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177230 |
Heren boxers van Nedeto gemaakt van bamboeviscose bieden je niet alleen uitzonderlijk comfort, maar ook een stijlvol en functioneel design.Dankzij het naadloze ontwerp zijn ze de ideale keuze voor dagelijks gebruik, of je nu op het werk bent, aan het sporten bent of thuis ontspant.Ze zijn zo comfortabel dat je ze niet eens wilt uittrekken.
De boxers zijn gemaakt van bamboeviscose met een vleugje elastaan.Bamboevezels staan bekend om hun ademend vermogen en antibacteriële eigenschappen, wat betekent dat je huid fris blijft, zelfs tijdens intensieve vergaderingen met de baas of een bezoek aan je schoonmoeder.Elastaan geeft de boxers elasticiteit en duurzaamheid, zodat ze perfect passen bij jouw lichaam.
De naadloze constructie van de Nedeto boxers zorgt voor maximaal comfort zonder vervelende drukplekken en insnijdingen.Dankzij de langere pijpen zijn de boxers de ideale keuze voor mannen die meer dekking en ondersteuning tijdens beweging waarderen.Een geweven elastische band met een minimalistisch logo van Nedeto houdt perfect zonder te knellen en zorgt ervoor dat de boxers de hele dag op hun plaats blijven.
Bij ons dragen we allemaal de Nedeto boxers, want we hebben ze zelf gemaakt.Deze boxers zijn gemaakt in Turkije.Nedeto is ons eigen merk en we staan volledig achter de producten.We leggen vooral de nadruk op hoogwaardige materialen en perfecte afwerking, zodat onze klanten kunnen genieten van modern ondergoed voor een geweldige prijs.De boxers zijn gemaakt in Turkije.
Om ervoor te zorgen dat je nieuwe boxers hun kwaliteit zo lang mogelijk behouden, volg je de volgende richtlijnen:
Tip:Bamboevezels behoren tot de fijnste materialen, dus verdienen ze bijzondere zorg.Om ervoor te zorgen dat je boxers altijd in topconditie zijn, hebben we veel geweldige tips voor het wassen van ondergoed voor je klaargezet, zoals waspapier of zakjes voor fijne was.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | bamboe |
| Opstelling | 82 % bamboeviscose, 12% polyamide, 6% elastaan |
| Rubber | Naadloos |
| Sokken | langer |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177230 |
1 782 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Naadloos
eenvoudige naadloze boxers, oké voor mij
Tsjechië
herenboxershorts
Snel geleverd en de verhouding tussen prijs, kwaliteit en materiaal super.
Tsjechië
boksers
super prijs en kwaliteit
Tsjechië
Nedeto
Voldoet aan mijn verwachtingen
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen