| Leversnelheid: | overmorgen 22.5. met jou |
| overmorgen 22.5. met jou | |
| overmorgen 22.5. met jou | |
| Bpost | overmorgen 22.5. met jou |
Nieuw product
0 Item ks
Dit product is niet langer op voorraad
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| TRENÝRKÁRNA - MANNEN | |
| HERENSOKKEN | |
| MAAT | TAILLEOMTREK |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
59,99 €
15,99 €
12,79 €
met code: TURBO
|
| Sla 44,00 € |
|
|
✅ 4,27 € per stuk (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 12,79 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Sokken | langer |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195657 |
Verfris je garderobe met deze stijlvolle herenboxers die elke man zullen aanspreken.Boxers combineren speels design met maximaal comfort, wat je zult waarderen bij dagelijks gebruik.Als je op zoek bent naar uniek ondergoed dat zowel van hoge kwaliteit als comfortabel is, zullen deze boxers je zeker niet teleurstellen.
De boxers zijn gemaakt van een combinatie van katoen en elastaan, waardoor ze heerlijk zacht en elastisch zijn.Katoen zorgt voor ademend vermogen en natuurlijk comfort, terwijl elastaan de boxers de nodige elasticiteit geeft, zodat ze perfect passen bij je lichaam en je niet beperken in je bewegingen.
De boxers hebben langere pijpen, die maximale bewegingsvrijheid bieden en nergens oprollen.De geweven tailleband knelt niet en houdt de boxers goed op hun plaats.Dankzij de hoogwaardige afwerking zijn de boxers ideaal voor dagelijks gebruik, vrijetijdsactiviteiten en sport.Het unieke design geeft je garderobe een boost en maakt van jou gemakkelijk een stijlvolle verschijning.
Om ervoor te zorgen dat je favoriete boxers zo lang mogelijk in topconditie blijven, volg je deze aanbevelingen:
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Sokken | langer |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | ja |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195657 |
1 804 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
boksers
origineel ontwerp, snelle levering
Tsjechië
Tevredenheid
Alles in orde, snelle levering.
Tsjechië
boxershorts De Simpson
goed
Tsjechië
snelle levering en kwaliteitsmateriaal, ik raad aan
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen