| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| Bpost | op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
45 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| VOXX | |
| AANBIEDINGEN | |
| MAAT | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 2,67 € per paar (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 7,99 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Materiaal | katoen |
|---|---|
| Opstelling | 80% katoen, 15% polyamide, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | Enkel |
| Temperatuurklasse | A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Ben je op zoek naar sportsokken van een comfortabel katoenen materiaal dat vocht goed afvoert? Dan zijn de sokken van het Tsjechische merk Voxx de juiste keuze.
De sokken zijn gemaakt van aangenaam katoenen materiaal en hebben een gekettelde teen. Deze sokken zijn ideaal om veel zweet af te voeren, ze zijn in de eerste plaats gemaakt voor sport, maar je zult ze ook waarderen voor casual kleding. Uit eigen ervaring kunnen we deze Voxx sokken alleen maar aanraden.
Wat het wassen betreft - was de sokken op maximaal 40°C en stop ze niet in de droger, anders kun je ze misschien niet meer dragen. Lees meer in de klassieke productinformatie hieronder.
| Materiaal | katoen |
|---|---|
| Opstelling | 80% katoen, 15% polyamide, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | Enkel |
| Temperatuurklasse | A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen