| Leversnelheid: | overmorgen 22.5. met jou |
| overmorgen 22.5. met jou | |
| overmorgen 22.5. met jou | |
| Bpost | overmorgen 22.5. met jou |
Nieuw product
43 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| VOXX | |
| AANBIEDINGEN | |
| MAAT | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 5,20 € per paar (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 15,59 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Materiaal | katoen |
|---|---|
| Opstelling | 75% katoen, 20% polyamide, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | hoog |
| Temperatuurklasse | A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281074080 |
Dankzij de anatomisch gevormde VoXX sokken genieten je voeten de hele dag van maximaal comfort.Ze zijn een geweldige keuze, of je nu een drukke dag op het werk hebt of een bergwandeling maakt.Gemaakt in Tsjechië, hoogwaardige materialen en veel tevreden klanten zijn een garantie voor jouw tevredenheid.
VoXX sokken zijn gemaakt van een combinatie van materialen die de ideale balans tussen comfort en functionaliteit bieden.Katoen zorgt voor zachtheid, ademend vermogen en natuurlijk comfort.Polyamide biedt sterkte en slijtvastheid en dankzij elastaan zijn de sokken aangenaam elastisch en passen ze goed om de vorm van je voet.Deze materiaalcombinatie is ontworpen om de sokken perfect te laten passen, vocht af te voeren en comfortabel te zijn, zelfs bij langdurig dragen.
Deze VoXX sokken zijn anatomisch gevormd voor de rechter- en linkervoet om je voeten maximaal comfort te bieden, zelfs op de meest veeleisende dagen.Dankzij de hoge snit bieden ze goede bescherming en maximale ondersteuning.Modern design maakt ze een geweldige keuze voor alle actieve individuen die waarde hechten aan comfortabele stukken.
Het Tsjechische bedrijf VoXX is specialist in sokken, gemaakt van aangename en functionele materialen, waardoor je ze altijd wilt dragen.Of je nu kiest voor een hoge of lage snit, je kunt altijd volledig vertrouwen op je sokken.Je kunt ze dragen naar het werk en in je vrije tijd en je zult je altijd maximaal comfortabel voelen.Dankzij de precieze afwerking zullen VoXX sokken zelfs de meest veeleisende klanten verrassen.
Om ervoor te zorgen dat je nieuwe favoriete sokken lang meegaan, raden we aan om de volgende onderhoudstips te volgen.
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Materiaal | katoen |
|---|---|
| Opstelling | 75% katoen, 20% polyamide, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | hoog |
| Temperatuurklasse | A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281074080 |
1 130 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Sokken
Ik ben helemaal tevreden met de sokken.
Zeer comfortabel om te dragen en voor een goede prijs.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen