| Leversnelheid: | overmorgen 16.4. met jou |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| Bpost | overmorgen 16.4. met jou |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nieuw product
39 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| VOXX | |
| AANBIEDINGEN | |
| MAAT | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
Op voorraad (overmorgen 16.4. bij u thuis of om af te halen) Werkelijke leveringssnelheid (bij bestelling vandaag naar 13:00)
|
|||
|
9,49 €
7,12 €
met code: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 7,12 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Materiaal | merinoswol |
|---|---|
| Opstelling | 50 % wol, 35% polyamide, 10% polypropyleen, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | medium |
| Temperatuurklasse | B (-5°C tot +20°C), A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281053085 |
Ben je op zoek naar sokken van comfortabele merinowol die vocht goed afvoeren? Dan zijn de sokken van het Tsjechische merk Voxx de juiste keuze.
De sokken zijn gemaakt van aangenaam functioneel materiaal, hebben een verstevigde hiel en teen, zachte zoom, hoog ademend vermogen, antibacteriële bescherming met zilverionen in het silproX-materiaal, maximaal thermisch comfort dankzij merinowol, hoge duurzaamheid dankzij Cordura polyamide, gekettelde teen.
Wat het wassen betreft - was de sokken op maximaal 40°C en stop ze niet in de droger, anders kun je ze misschien niet meer dragen. Lees meer in de klassieke productinformatie hieronder.
| Materiaal | merinoswol |
|---|---|
| Opstelling | 50 % wol, 35% polyamide, 10% polypropyleen, 5% elastaan |
| hoogte van sokken | medium |
| Temperatuurklasse | B (-5°C tot +20°C), A (+10°C tot +35°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281053085 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen