| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| Bpost | op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
60 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
✅ 5,33 € per paar (met code: TURBO) |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 15,99 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Materiaal | viscose bamboe |
|---|---|
| Opstelling | 75% bamboe, 18 % polypropyleen, 7 % elastaan |
| hoogte van sokken | hoog |
| Temperatuurklasse | B (-5°C tot +20°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281026348 |
Geef je kinderen plezier van comfort en stijl met de meerkleurige verpakking van kindersokken VoXX.Deze sokken combineren modern design, hoge kwaliteit materialen en praktische eigenschappen, waardoor ze de ideale keuze zijn voor elke dag.Bovendien zijn ze gemaakt in Tsjechië, wat eersteklas kwaliteit garandeert.
De sokken zijn gemaakt van een eersteklas materiaalmix.Bamboeviscose is een natuurlijk, antibacterieel en hypoallergeen materiaal dat vocht uitstekend afvoert en geuren elimineert.Dankzij elastaan zijn de sokken voldoende elastisch en passen ze perfect bij de vorm van de kindervoet.Tegelijkertijd zijn VoXX sokken voldoende duurzaam voor intensieve activiteiten en frequent wassen.
De kleurencombinatie op VoXX sokken is niet alleen speels, maar gemakkelijk te combineren met kinderkleding.Het zijn zeker niet zomaar saaie sokken, maar een perfecte stijlvolle accessoire.De hoge snit beschermt bovendien de enkels en zorgt voor maximaal comfort gedurende de hele dag.
Het Tsjechische bedrijf VoXX is specialist in sokken die gemaakt zijn van aangename en functionele materialen, zodat je ze altijd wilt dragen.Of je nu kiest voor een hoge of lage snit, je kunt altijd volledig vertrouwen op je sokken.Je kunt ze naar werk en in je vrije tijd dragen en je zult je altijd maximaal comfortabel voelen.Dankzij de nauwkeurige afwerking zullen VoXX sokken zelfs de meest veeleisende klanten verrassen.
Om lang plezier te hebben van de kindersokken VoXX, raden we aan deze aanbevelingen te volgen:
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Materiaal | viscose bamboe |
|---|---|
| Opstelling | 75% bamboe, 18 % polypropyleen, 7 % elastaan |
| hoogte van sokken | hoog |
| Temperatuurklasse | B (-5°C tot +20°C) |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | ja |
| Fabrikant | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281026348 |
301 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Vox sokken
Ik koop voor meerdere keren en ik ben tevreden met de kwaliteit
Tsjechië
sokken
mooie kleuren
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen