| Leversnelheid: | overmorgen 16.4. met jou |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| overmorgen 16.4. met jou | |
| Bpost | overmorgen 16.4. met jou |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nieuw product
274 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| NEDETO | |
| DAMES MENSTRUATIESLIP | |
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ gratis verzendingtransport van 3,39 € |
✅ Levering op de vierde dag |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 13,74 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 160 cm lang, weegt 47 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoenen breisel |
| Binnenste laag aanraken | katoenen breisel |
| Aanraken laagkleur | Zwart |
| Rubber | Klassiek |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
Comfortabele menstruatieslip van het Belgische merk Nedeto zijn geschikt voor dagelijks gebruik bij een gemiddelde menstruatie.Het draagcomfort wordt gegarandeerd door aangename materialen – de aanraaklaag van antibacterieel microvezel en katoenen tricot.Met slipjes waarop je kunt vertrouwen, kan menstruatie onverwacht fijn zijn.Je hoeft het alleen maar te proberen!
Nedeto menstruatieslip behoort door zijn betrouwbaarheid en comfortabele snit tot de producten die je snel zult waarderen.De gemiddelde absorptie maakt deze slipjes tot ideaal ondoordringbaar ondergoed voor een normale menstruatie.Het absorberende inzetstuk bestaat uit drie beschermlagen, laat geen vloeistof door, voorkomt bacteriegroei en geurvorming, maar is tegelijkertijd dun en onopvallend.
Samenstelling: Menstruatieslip Nedeto is gemaakt van katoenen tricot.Binnenlaag:100% microvezel; 100% polyester.Buitenlaag:95% katoen, 5% elastaan.
Het merk Nedeto is ontstaan als ons eigen merk, zodat we je eersteklas Belgisch ondergoed kunnen aanbieden zonder dat je je hele salaris hoeft uit te geven.Damesondergoed – en menstruatieondergoed in het bijzonder – verdient de hoogste kwaliteit, daarom besteden we aandacht aan de materiaalkeuze en verfijnde snitten.
Als je meer informatie nodig hebt over menstruatieslipjes, raden we aan om ons artikel op de blog te lezen:Hoe kies je menstruatieslipjes?
Je vindt daar informatie:
Tip:Als je menstruatieondergoed vindt dat bij je past en bevalt, verdient het de beste zorg.Met de juiste behandeling zal het je betrouwbaar en langdurig van dienst zijn.Tips over hoe je dat doet, vind je in ons artikel.
| Model | is 160 cm lang, weegt 47 kg en draagt maat S |
|---|---|
| Materiaal | katoenen breisel |
| Binnenste laag aanraken | katoenen breisel |
| Aanraken laagkleur | Zwart |
| Rubber | Klassiek |
| Pagina | 40°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
252 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Nedeto menstruatieslips
geweldig voor mij
Tsjechië
Menstruatieslipjes
Ik waardeer het dat de ms slips in vleeskleur zijn, prettig om te dragen
Tsjechië
MS informatie
super, ze gingen lang mee en passen perfect
Slowakije
Nedeto Matig
De maat paste me goed en ze gingen 4 uur lang prima mee.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen